Winter Bakery Delight – чинија (21.5 cm) (star)

Out of Stock

1.079 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 21.5 cm

Нема на залиха

Опис

Порцеланска чинија за повеќенаменска употреба. Се мие во машина за садови и се употребува во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии:
21.5 cm

Празничната колекција Winter Bakery Delight ќе ви овозможи многу попријатна атмосфера за време на зимските денови. Новогодишниот дезен на производите буди празнични чувства. Комбинирајте ги производите и имајте ја целосната колекција!

Winter Bakery Delight - чинија (21.5 cm) (star)

1.079 ден

Нема на залиха