Artesano Original – сет за сервирање

3.690 ден

1 на залиха

Description

Сет за сервирање од три порцелански чинии (дијаметар 8 cm), поставени на елегантна дрвена основа, за екстремно убава претстава на храната. Се одржува рачно.

Совршена изработка и богатство на емоции – Artesano Original колекцијата содржи производи со перфектна естетска комбинација на премиум порцеланот со разни природни материјали. Целата колекција има чист и јасно дефиниран дизајн. кој во целата едноставност имплицира неверојатна елеганција.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artesano Original - сет за сервирање

3.690 ден

1 на залиха