Chateau Septfontaines – повеќенаменски сад

4.690 ден

1 на залиха

Опис

Château Septfontaines импресионира со својот уникатен текстуриран релјеф, комбинација од сјајни и мат завршни облоги и фини детали од 20 каратно злато. Ја имаме и соодветниот сад за сос – за да го направиме практичен стилски белег за секоја пригода. Истражете ја комбинацијата на прекрасен релјеф со текстура и најдобро златно филе.

Материјал: премиум порцелан
Капацитет: 250 мл
Безбедно да се мие во машина за садови
Не се користи во микробранова печка

Chateau Septfontaines - повеќенаменски сад

4.690 ден

1 на залиха