Christmas Toys – украс

Out of Stock

15.112 ден

Нема на залиха

SKU: 1486026550 Категорија

Опис

Christmas Toys шармира со носталгични фигурини. Погоден за празнична атмосфера и совршен подарок за вашите најмили.

Материјал на изработка: порцелан

Christmas Toys - украс

15.112 ден

Нема на залиха