Christmas Toys – новогодишен украс

Out of Stock

7.660 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 36 cm x 14 cm x 17 cm

Нема на залиха

Опис

Новогодишен украс изработен од цврст порцелан, со можност за употреба и како свеќник. Евоцирајте празнични спомени и создадете празнична атмосфера!

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 36 cm x 14 cm x 17 cm

Колекцијата Toy’s Delight ќе ви помогне да создадете магична, носталгична, празнична и многу стилска атмосфера на вашата трпеза. Производите содржат дезени во црвени, зелени и бели нијанси, кои будат спомени од минатото. Комбинирајте ги производите и уживајте во магијата!

Christmas Toys - новогодишен украс

7.660 ден

Нема на залиха