Christmas Toys – новогодишен украс

-20% Off

5.646 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 20 cm x 17 cm x 23 cm

2 на залиха

Опис

Новогодишен украс изработен од цврст порцелан, со можност за употреба и како свеќник. Евоцирајте празнични спомени и создадете празнична атмосфера!

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 20 cm x 17 cm x 23 cm

Колекцијата Toy’s Delight ќе ви помогне да создадете магична, носталгична, празнична и многу стилска атмосфера на вашата трпеза. Производите содржат дезени во црвени, зелени и бели нијанси, кои будат спомени од минатото. Комбинирајте ги производите и уживајте во магијата!

Christmas Toys - новогодишен украс

5.646 ден

2 на залиха