Colourful Spring – чинија за путер

1.899 ден

6 на залиха

SKU: 1486632660 Категории ,

Опис

Нашата безвременска убава колекција Colourful Spring ќе ве воодушеви во текот на целата година. Главните актери на убаво обликуваните парчиња се нежни кокичиња и шарени пеперутки. Тие и даваат на колекцијата весели прскања на бои и го разубавуваат секој досаден момент. Оваа мала чинија е идеален додаток за вашата голема неделна вечера или празничен оброк. Но, на него можете да послужите и леб или путер секој ден. Уживајте во овој пролетен дизајн секој ден одново.

Материјал: Премиум порцелан
Дијаметар: прибл. 160 мм
Безбедно за миење садови
Безбедно во микробранова печка

Colourful Spring - чинија за путер

1.899 ден

6 на залиха