Colourful Spring – шолја

1.898 ден

6 на залиха

SKU: 1486634860 Категории ,

Опис

Кокичињата се првите гласници на пролетта. Дочекајте ја пролетта во вашиот дом со нежни цвеќиња и шарени пеперутки од колекцијата Colourful Spring. Шолјата е совршена за уживање во чај, кафе или какао за време на појадокот со пријателите и семејството. Нека вашиот дом процвета.

Материјал: Премиум порцелан
Волумен: Прибл. 290 мл
Безбедно за миење садови
Безбедно во микробранова печка

Colourful Spring – шолја

1.898 ден

6 на залиха