Colourful Spring – шолја

1.499 ден

8 на залиха

SKU: 1486631300 Категорија

Опис

Почетокот на пролетта се проследува со расцутени снежни капки и будење на пеперутки, чии шарени крилја се како уметнички дела од мајка природа. Тие се појавуваат на нашите маси благодарение на украсите на садовите од колекцијата „Colourful Spring“ кои ја покануваат пролетта спокојство во која било трпезарија.

Порцеланска шолја за кафе. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 230 mL

Colourful Spring – шолја

1.499 ден

8 на залиха