Flow – повеќенаменска шолја

1.390 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 340 ml

Нема на залиха

SKU: 1034209651 Категории: ,

Description

Порцеланска шолја за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 340 ml

Колекцијата Flow содржи производи со релативно здебелени и заоблени линии, со безвременска елеганција. Модерниот и едноставен дизајн на порцеланот, совршен е за секоја пригода.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Flow - повеќенаменска шолја

1.390 ден

Нема на залиха