Flow – тацна за шолја за кафе

Out of Stock

1.190 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 18 cm x 15 cm

Нема на залиха

SKU: 1034201310 Категории ,

Опис

Порцеланска тацна за шолја за кафе, наменета за шолјата за кафе од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 18 cm x 15 cm

Колекцијата Flow содржи производи со релативно здебелени и заоблени линии, со безвременска елеганција. Модерниот и едноставен дизајн на порцеланот, совршен е за секоја пригода.

Flow - тацна за шолја за кафе

1.190 ден

Нема на залиха