Flow – тацна за шолја за кафе

1.190 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 18 cm x 15 cm

5 на залиха

SKU: 1034201310 Категории: ,

Description

Порцеланска тацна за шолја за кафе, наменета за шолјата за кафе од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 18 cm x 15 cm

Колекцијата Flow содржи производи со релативно здебелени и заоблени линии, со безвременска елеганција. Модерниот и едноставен дизајн на порцеланот, совршен е за секоја пригода.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Flow - тацна за шолја за кафе

1.190 ден

5 на залиха