For Me – сет за ручек за 4 особи (16 п.)

15.790 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан

Нема на залиха

SKU: 1041537277 Категории: , ,

Description

Порцелански сет за оброк, наменет за 4 особи. Имено, сетот се состои од 4 шолји, 4 рамни чинии 4 чинии за доручек и 4 длабоки садови за салати, мусли и слично. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан

For Me е безвременска колекција која содржи производи со чист и едноставен дизајн, кој непрестано имплицира елеганција. Едноставниот бел порцелан дава опции за разни комбинации во однос на сервирањето на трпезата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

For Me - сет за ручек за 4 особи (16 п.)

15.790 ден

Нема на залиха