Mariefleur – чинија за јајца

1.390 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 10 ml

6 на залиха

SKU: 1041001950 Категории ,

Опис

Порцеланска чинија за јајца. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 10 ml

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Mariefleur - чинија за јајца

1.390 ден

6 на залиха