Mariefleur – длабока чинија

1.890 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 23 cm дијаметар
  • Капацитет: 400 ml

18 на залиха

SKU: 1041002700 Категории: ,

Description

Порцеланска длабока чинија за повеќенаменска употреба, како на пример: супи, тестенини, чорби итн. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 23 cm дијаметар
Капацитет: 400 ml

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mariefleur - длабока чинија

1.890 ден

18 на залиха