Mariefleur Gris Basic – шолја за еспресо

1.290 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 80 ml

6 на залиха

SKU: 1041041420 Категории: ,

Description

Порцеланска шолја за еспресо. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 80 ml

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mariefleur Gris Basic - шолја за еспресо

1.290 ден

6 на залиха