MetroChic – чинија за путер

3.448 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 16 cm

14 на залиха

SKU: 1046522660 Категории ,

Опис

Порцеланска чинија за путер. Безбедна за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 27 cm x 27 cm x 2 cm

Колекцијата MetroChic се состои од висококвалитетна палета на производи кои опфаќаат прибор кој може да се комбинира на многу различни начини. Елегантната и особено отпорна премиум порцеланска изработка, ја трансформира секоја маса во модерен стил и безвременска елеганција. Колекцијата е специфична по брилијантниот дезен во црно-златна нијанса. Креирајте атмсофера преку урбаниот дизајн и воодушевете ги вашите гости!

MetroChic - чинија за путер

3.448 ден

14 на залиха