Old Luxembourg – шолја

1.490 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 350 ml

8 на залиха

SKU: 1023411240 Категории ,

Опис

Порцеланска шолја за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 350 ml

Меките и нежни линии се соединуваат заедно со суптилните украси на брилијатно белиот порцелан, со цел да ја создадат колекцијата Old Luxembourg. Истата содржи производи кои се специфични по апсолутно стилскиот, безвременски елегантен изглед.

Old Luxembourg - шолја

1.490 ден

8 на залиха