Online Ваучер – 10.000 денари

10.000 ден

Категорија:

Description

  • За подарување на ваучер:

– Одберете го Online Ваучерот од 500 денари.

– Внесете количина на ваучери со што ќе ја добиете сумата која сакате да ја подарите.

– По плаќањето ќе добиете Број на нарачка (Order ID).  Бројот испратете им го на тие што сакате да им го подарите.

  • За реализирање на добиен ваучер:

– Одберете ги производите што ги сакате.

– Додадете ги во кошничка.

– Добиениот број  кој го добивте од купувачот на ваучерот запишете го  во забелешката.

– Одберете го начинот на плаќање „Со ваучер“.

**Доколку вашиот износ е поголем од добиените ваучери Ве молиме контактирајте не’ на [email protected] или 076 442 260

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Online Ваучер – 10.000 денари

10.000 ден