Rose Garden – чинија за салата, 21cm

2.149 ден

6 на залиха

SKU: 1042872651 Категории ,

Опис

Чинија со модерен цветен дизајн
Безвременски порцелански трендови: Rose Garden открива винтиџ изглед со розови цветови. Новиот сет за садови со цветни украси во стилот на земјата создава совршена атмосфера за опуштени моменти – од специјални прилики како Велигден и Денот на мајката до бранч и кафе со семејството или пријателите. Цветната чинија за појадок е идеална како подарок за пријатен појадок во кревет. Тоа е исто така совршена декоративна карактеристика. Изберете безвременски дизајн и цветни тренд бои.

 

материјал врвен порцелан
дијаметар прибл. 212 мм
безбедно во машина за миење садови
безбедно во микробранова печка

Rose Garden - чинија за салата, 21cm

2.149 ден

6 на залиха