Royal – шолја за еспресо

1.550 ден

  • Капацитет: 100 mL

10 на залиха

SKU: 1044121420 Категории: , ,

Description

Стилска и практична шолја за кафе/чај. Брилијантната бела боја и дава безвременска елеганција на оваа прекрасна шолја.

  • Капацитет: 100 mL

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Royal - шолја за еспресо

1.550 ден

10 на залиха