Soup Passion – сад за сервирање на супа за 1 особа

Out of Stock

1.390 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 18.2 cm x 14 cm x 6.8 cm
  • Капацитет: 584 ml

Опис

Порцелански сад за сервирање и послужување на супа, наменета за 1 особа. Безбеден е за миење во машина за садови, за употреба во микробранова печка и за употреба во рерна.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 18.2 cm x 14 cm x 6.8 cm
Капацитет: 584 ml

Како што самото име упатува, Soup Passion колекцијата е наменета за сите љубители на супи. Безвременскиот дизајн, инспирацијата од Азија, сестраноста и функционалноста се специфични за производите кои припаѓаат на колекцијата. Едноставно, ќе уживате во храната со семејството и пријателите секогаш кога ќе одлучите да правите вкусна супа.

Soup Passion - сад за сервирање на супа за 1 особа

1.390 ден

Нема на залиха