Spring Awakening – шолја за кафе

1.373 ден

11 на залиха

SKU: 1486381301 Категории ,

Опис

Колекцијата Spring Awakening ја носи пролетта во вашиот дом со нарциси, кокичиња и ѕвончиња. Сложената шема го прави совршен за собирање или за подарок. Шолјата за кафе од Spring Awakening е совршена за уживање во свежо сварено кафе во соодветен стил. Доаѓа во кутија за велигденски подарок. Уживајте во Велигден со вашето семејство.

Материјал: Премиум порцелан
Волумен: Прибл. 160 мл

Spring Awakening – шолја за кафе

1.373 ден

11 на залиха