Toy’s Delight – подметач

-20% Off

664 ден

1 на залиха

SKU: 1485856121 Категорија

Опис

Направете носталгична празнична атмосфера во вашиот дом со колекцијата на Toy’s Delight. Садовите и соодветните памучни украсни додатоци имаат разиграни мотиви во црвена, зелена и бела боја и враќаат убави спомени од детството.Направено од 70% памук и 30% полиестер.

Димензии: 32 x 48 cm

Toy’s Delight – подметач

664 ден

1 на залиха