Toy’s Delight – чинија

-20% Off

2.628 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 28 cm x 28 cm

3 на залиха

Опис

Порцеланска чинија за повеќенаменска употреба, во божиќен дизајн. Се мие и одржува рачно, а безбедна е за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 28 cm x 28 cm

Колекцијата Toy’s Delight ќе ви помогне да создадете магична, носталгична, празнична и многу стилска атмосфера на вашата трпеза. Производите содржат дезени во црвени, зелени и бели нијанси, кои будат спомени од минатото. Комбинирајте ги производите и уживајте во магијата!

Toy’s Delight – чинија

2.628 ден

3 на залиха