Toy’s Delight – тацна за шолја за кафе/чај (бела)

-20% Off

792 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 16.5 cm дијаметар

3 на залиха

Опис

Порцеланска тацна за шолја за кафе/чај, во божиќен дизајн, наменета за шолјата за кафе/чај од истоимената колекција. Се мие и одржува рачно, а безбедна е за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 16.5 cm дијаметар

Колекцијата Toy’s Delight ќе ви помогне да создадете магична, носталгична, празнична и многу стилска атмосфера на вашата трпеза. Производите содржат дезени во црвени, зелени и бели нијанси, кои будат спомени од минатото. Комбинирајте ги производите и уживајте во магијата!

Toy’s Delight - тацна за шолја за кафе/чај (бела)

792 ден

3 на залиха