Toy’s Delight – сет од 3 садови за закуски

-20% Off

3.719 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 26 cm x 12 cm x 5 cm

3 на залиха

Опис

Сет од 3 порцелански садови наменети за сервирање и послужување на разни закуски, кој доаѓа заедно со послужавник. Истите се со божиќен мотив. Безбедни за употреба во микробранова печка, но се одржуваат и мијат рачно.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 26 cm x 12 cm x 5 cm

Колекцијата Toy’s Delight ќе ви помогне да создадете магична, носталгична, празнична и многу стилска атмосфера на вашата трпеза. Производите содржат дезени во црвени, зелени и бели нијанси, кои будат спомени од минатото. Комбинирајте ги производите и уживајте во магијата!

Toy’s Delight - сет од 3 садови за закуски

3.719 ден

3 на залиха