Toy’s Fantasy – длабока чинија

-20% Off

6.619 ден

4 на залиха

SKU: 1483322281 Категории ,

Опис

Колекцијата Toy’s Fantasy ги враќа убавите спомени од детството со своите уникатни и совршени парчиња во божиќни бои. Создава празнична атмосфера и е совршена за празнична декорација во вашиот дом или за подарок.

 

Димензии: 39x39x3,5 cm.
Материјал: премиум порцелан

Toy's Fantasy - длабока чинија

6.619 ден

4 на залиха