Toy’s Fantasy – подметач

-20% Off

693 ден

8 на залиха

SKU: 1483326122 Категории ,

Опис

Декоративен подметач за на маса во божиќен дизајн, изработен од памук и полиестер. Може да се пере во машина, на температура до 40° C.

Колекцијата Toy’s Fantasy содржи производи кои својата инспирација ја добиваат од новогодишните празници. Со самото тоа, очекувани се преовладувањата на црвената и белата боја, кои асоцираат на најубавиот период од годината. Перфектна колекција која ќе одговори на потребите на овие празници!

 

Димензии: 32×48 cm.
Материјал: памук, полиестер

Toy's Fantasy - подметач

693 ден

8 на залиха