Vapiano – сет од 6 садови (за 2 особи)

4.690 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан

Нема на залиха

Description

Порцелански сет од 6 садови наменети, за 2 особи. Со други зборови, сетот содржи 2 садови за супа, 2 садови за паста и 2 садови за салати. Безбедни се за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан

Дизајнот на производите од колекцијата Vapiano е инспириран од силуетите создадени од песочните бури и ветрови. Чистиот и едноставен дизајн на белиот порцелан и даваат сензуален допир на секоја трпеза. Перфектни се и за секојдневна употреба.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Vapiano – сет од 6 садови (за 2 особи)

4.690 ден

Нема на залиха