Winter Glow – украс

-20% Off

1.151 ден

4 на залиха

SKU: 1486714344 Категорија

Опис

Декорација на новогодишна елка од порцелан во форма на капка
Колекцијата Winter Glow на Villeroy & Boch создава пријатна, топла атмосфера во вашиот дом за време на студената сезона благодарение на воздржаните модели и речиси бескрајните можности за комбинирање. Линијата на производи од порцелан во скандинавски стил, налик на керамика, ви ја носи убавината на празникот со елеганцијата на нордиските Божиќ. Winter Glow станува навистина уникатен со специјални празнични додатоци, како што е декорацијата на порцеланската новогодишна елка во форма на превртена капка од серијата. Ова прекрасно парче е исто така одличен избор за подарок, но може да биде и многу впечатливо закачено на тропање на вратата или украсување на дрвото. Украсете го вашиот дом за празниците со избор од божиќниот свет на Villeroy & Boch и создадете пријатна атмосфера!

Winter Glow - украс

1.151 ден

4 на залиха