Winter Glow – украс

Out of Stock

1.151 ден

Нема на залиха

SKU: 1486714345 Категорија

Опис

Порцелански украс со зимски дезен
Колекцијата Winter Glow од лајк. од Villeroy & Boch создава пријатна, топла атмосфера во вашиот дом во студената сезона – благодарение на недооценените дизајни и речиси бесконечните комбинации. Трендовски предмет во популарниот грнчарски стил: Орнаментот Winter Glow во форма на ѕвезда ќе создаде стилска атмосфера во вашиот дом. Креирајте скандинавски зимски изгледи за вашиот дом сега.

Winter Glow - украс

1.151 ден

Нема на залиха