Annual Easter Edition – шолја

1.866 ден

8 на залиха

SKU: 1486274865 Категории ,

Опис

Велигденско издание од Villeroy & Boch – шолја со фини златни детали за максимално уживање на Велигден.  Ограничената врвна порцеланска чаша од велигденско издание со нетрпение ја очекуваат колекционерите и љубителите на декорацијата и е совршен велигденски подарок! Украсете го Вашиот дом со велигденски порцелан во ограничено издание!

Материјал: Премиум порцелан
Волумен: Прибл. 390 мл

Рачно миење
Забрането користење во микробранова печка

Annual Easter Edition - шолја

1.866 ден

8 на залиха