Artesano Lavender – чинија

Out of Stock

2.140 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 22 cm дијаметар

Нема на залиха

SKU: 1041522640 Категории ,

Опис

Порцеланска чинија, за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 22 cm дијаметар

Колекцијата Artesano Lavender е инспирирана од шармот кој го носи југот на Франција, па така на порцеланската основа од колекцијата можат да се забележат дезени на диви рози и лаванда.

Artesano Lavender – чинија

2.140 ден

Нема на залиха