Artesano Lavender – чинија

2.290 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 27 cm дијаметар

Нема на залиха

SKU: 1041522620 Категории: ,

Description

Порцеланска рамна чинија, за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 27 cm дијаметар

Колекцијата Artesano Lavender е инспирирана од шармот кој го носи југот на Франција, па така на порцеланската основа од колекцијата можат да се забележат дезени на диви рози и лаванда.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artesano Lavender – чинија

2.290 ден

Нема на залиха