Artesano Original – длабок сад

1.590 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 600 ml

2 на залиха

SKU: 1041301900 Категории ,

Опис

Порцелански длабок сад наменет за салата или мусли. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 600 ml

Совршена изработка и богатство на емоции – Artesano Original колекцијата содржи производи со перфектна естетска комбинација на премиум порцеланот со разни природни материјали. Целата колекција има чист и јасно дефиниран дизајн. кој во целата едноставност имплицира неверојатна елеганција.

Artesano Original - длабок сад

1.590 ден

2 на залиха