Avarua – шолја за чај

2.859 ден

3 на залиха

SKU: 1046551270 Категорија Ознаки: , , ,

Опис

Тропскиот изглед на колекцијата Avarua е заокружен со фини златни линии кои потсетуваат на фантастичен, тродимензионален ефект кој ја оживува колекцијата. Со ботанички мотиви и нежни бои, колекцијата Avarua е полн погодок за вашиот дом. Пренесете се во светот на рајските птици и егзотичните растенија.

 

Капацитет: 230ml

Avarua - шолја за чај

2.859 ден

3 на залиха