Boston coloured -длабок сад, сива боја

1.373 ден

4 на залиха

SKU: 1173090765 Категории ,

Опис

Впечатливиот дизајн на аспекти и робусното, висококвалитетно кристално стакло ја прават колекцијата Boston Colored.  Послужете закуска од шарени мечиња, чоколадни бонбони или солени бадеми во оваа сива чинија што го отелотворува модерниот селски начин на живот. Засладете ги вашите пријатни собири со вкусни закуски.

Материјал: Кристално стакло
Дијаметар: Прибл. 114 мм
Волумен: Прибл. 430 мл
Боја: Сивa
Безбедно за миење садови

Boston coloured -длабок сад, сива боја

1.373 ден

4 на залиха