Bunny Tales – украс, Mum Emma

2.412 ден

2 на залиха

SKU: 1486626324 Категории ,

Опис

Нека фигурите на Bunny Tales ја раскажуваат приказната за зајачето дедо Hans кој ги учи своите внуци Anna, Max и бебето Paul  како да бојадисуваат јајца. Рачно насликана фигура на зајачето Emma прави совршена шармантна велигденска декорација на вашата маса или помеѓу пролетните цветни аранжмани. Искусете ја магијата на Велигден.

Материјал: Порцелан

Bunny Tales - украс, Mum Emma

2.412 ден

2 на залиха