Bunny Tales Egg cup – украс, Anna

Out of Stock

1.719 ден

Нема на залиха

SKU: 1486621954 Категории ,

Опис

Рачно насликана шолја за јајца со зајачето Anna од Bunny Tales додава шармантен шмек на вашиот велигденски појадок или бранч со семејството. Искусете ја магијата на Велигден.

Материјал: порцелан

Bunny Tales Egg cup - украс, Anna

1.719 ден

Нема на залиха