Chateau Septfontaines – тацна за шолја за кафе 15cm

Out of Stock

3.190 ден

Нема на залиха

SKU: 1046611310 Категории , ,

Опис

Château Septfontaines импресионира со својот уникатен текстуриран релјеф, комбинација од сјајни и мат завршни облоги и фини детали од 20 каратно злато. Имаме и совршена чинија за да одговара на оваа прекрасна чаша. Заедно, двете се непобедлива стилска комбинација. Истражете ја комбинацијата на прекрасен релјеф со текстура и најдобро златно филе.

Материјал: премиум порцелан
Димензии: 15см
Безбедно да се мие во машина за садови
Не се користи во микробранова печка

Chateau Septfontaines - тацна за шолја за кафе 15cm

3.190 ден

Нема на залиха