Chateau Septfontaines – чинија 24cm

Out of Stock

5.190 ден

Нема на залиха

SKU: 1046612640 Категории , ,

Опис

Château Septfontaines импресионира со својот уникатен текстуриран релјеф, комбинација од сјајни и мат завршни облоги и фини детали од 20 каратно злато. Импресионирајте ги гостите со многу специјална вечера – со чиниите од Château Septfontaines. Истражете ја комбинацијата на прекрасен релјеф со текстура и најдобро златно филе.

Материјал: премиум порцелан
Димензии: 24см
Безбедно да се мие во машина за садови
Не се користи во микробранова печка

Chateau Septfontaines - чинија 24cm

5.190 ден

Нема на залиха