Chateau Septfontaines – шолја за еспресо 0,08l

3.490 ден

5 на залиха

SKU: 1046611420 Категории , ,

Опис

Château Septfontaines импресионира со својот уникатен текстуриран релјеф, комбинација од сјајни и мат завршни облоги и фини детали од 20 каратно злато. Доброто еспресо е вистинска уметност и уште поголемо задоволство – особено ако уживате во него од оваа прекрасна шолја за еспресо. Истражете ја комбинацијата на прекрасен релјеф со текстура и најдобро златно филе.

Материјал: премиум порцелан
Капацитет: 80мл
Безбедно да се мие во машина за садови
Не се користи во микробранова печка

Chateau Septfontaines - шолја за еспресо 0,08l

3.490 ден

5 на залиха