Christmas Toys – украс, Rocking Horse

Out of Stock

3.352 ден

Нема на залиха

SKU: 1483276551 Категорија

Опис

Колекцијата Божиќни играчки се состои од бројни порцелански акценти со посебни дизајни кои ги враќаат спомените од раното детство и создаваат празнична атмосфера во домот. Празнично украсно парче со шарена мешавина од дезени: Сложено украсениот коњ за лулка за Божиќ играчки е носталгичен држач за тесни свеќи за да го искапат вашиот дом во празничен сјај.

Christmas Toys - украс, Rocking Horse

3.352 ден

Нема на залиха