Toy’s Delight – чинија (24 cm)

- 20 % Off

1.512 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 24 cm дијаметар
SKU: Не е достапно Категории , ,

Опис

Порцеланска чинија за повеќенаменска употреба, во божиќен дизајн. Се мие и одржува рачно, а безбедна е за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 24 cm дијаметар

Колекцијата Toy’s Delight ќе ви помогне да создадете магична, носталгична, празнична и многу стилска атмосфера на вашата трпеза. Производите содржат дезени во црвени, зелени и бели нијанси, кои будат спомени од минатото. Комбинирајте ги производите и уживајте во магијата!

Дополнителни информации

Боја

Бела, Зелена, Црвена

Toy’s Delight – чинија (24 cm)

Додај во кошница