Flow – шолја за кафе

1.790 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 200 ml

3 на залиха

SKU: 1034201300 Категории ,

Опис

Порцеланска шолја за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 200 ml

Колекцијата Flow содржи производи со релативно здебелени и заоблени линии, со безвременска елеганција. Модерниот и едноставен дизајн на порцеланот, совршен е за секоја пригода.

Flow - шолја за кафе

1.790 ден

3 на залиха