Flow – тацна за шолја

1.490 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 21 cm x 18 cm

1 на залиха

SKU: 1034201250 Категории ,

Опис

Порцеланска тацна за шолја, наменета за шолјата од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 21 cm x 18 cm

Колекцијата Flow содржи производи со релативно здебелени и заоблени линии, со безвременска елеганција. Модерниот и едноставен дизајн на порцеланот, совршен е за секоја пригода.

Flow – тацна за шолја

1.490 ден

1 на залиха