For Me – чинија (29 cm)

1.660 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 29 cm дијаметар

6 на залиха

SKU: 1041532621 Категории: ,

Description

Порцеланска чинија, за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 29 cm дијаметар

For Me е безвременска колекција која содржи производи со чист и едноставен дизајн, кој непрестано имплицира елеганција. Едноставниот бел порцелан дава опции за разни комбинации во однос на сервирањето на трпезата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

For Me - чинија (29 cm)

1.660 ден

6 на залиха