Happy as a Bear – прибор за јадење за деца

2.859 ден

  • Материјал: Нерѓосувачки челик
  • Одржување: Безбеден за миење садови

2 на залиха

Description

Разигран детски комплет прибор за јадење од колекцијата Happy as a Bear, изработен од не’рѓосувачки челик, идеален за учење како да ракувате со прибор за јадење. Совршено избалансиран  детски прибор за јадење кој се состои од 1x лажица, 1x вилушка, 1x нож и 1x мала лажичка со идеална големина за детски рачиња.

Материјал: Нерѓосувачки челик
Одржување: Безбеден за миење садови

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Happy as a Bear - прибор за јадење за деца

2.859 ден

2 на залиха