Linnen Pure платнена салвета

1.490 ден

Украсете ги вашите чинии со уникатната Linnen Pure платнена салвета, која не само што ќе ја обогата вашата трпеза туку ќе и даде еден нов совршен изглед за уживање!

Исчисти

Description

Украсете ги вашите чинии со уникатната Linnen Pure платнена салвета, која не само што ќе ја обогата вашата трпеза туку ќе и даде еден нов совршен изглед за уживање!

Главни карактеристики на Linnen Pure платнена салвета:

Димензии: 45 x 45 cm.

Дополнителни карактеристики на Linnen Pure платнена салвета:

Материјал: 100% лен;
Боја: жолта и златна и лесно се комбинира.
Одржување: се пере на 40 степени.

Категории:

___

Decorate your plates with the unique Linnen Pure cloth napkin, which will not only enrich your table but also give it a new amazing look to enjoy!

Дополнителни информации

Боја

Жолта, Златна

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Linnen Pure платнена салвета

Linnen Pure платнена салвета

Select Options
Исчисти