Linnen Pure платнена салвета

1.490 ден

  • Димензии: 45 cm x 45 cm
  • Материјал: 100% лен
  • Боја: жолта и златна
  • Се пере на 40 степени
  • Лесно се комбинира
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Description

  • Димензии: 45 x 45 cm
  • Материјал: 100% лен
  • Боја: жолта и златна
  • Се пере на 40 степени
  • Лесно се комбинира

Дополнителни информации

Боја

Жолта, Златна

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Linnen Pure платнена салвета

Select Options
Исчисти