Loft Платнена салвета

779 ден

  • Димензии: 40 cm x 40 cm
  • Материјал: 100% памук
  • Боја: бела
  • Се пере на 40 степени
  • Лесно се комбинира
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Description

  • Димензии: 40 cm x 40 cm
  • Материјал: 100% памук
  • Боја: бела
  • Се пере на 40 степени
  • Лесно се комбинира

Дополнителни информации

Боја

Бела, Гранит, Жолта, Крем, Сребрено розева

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loft Платнена салвета

Select Options
Исчисти